KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12507398
nr 1250 7398
Bernt Ringqvist
(1917-1966), Sverige
Oljemålning, Rosor. Monogramsignerad, -42. Olja på duk, 54x45 cm
Bernt Ringqvist, svensk bildkonstnär född 1917, död 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:41:49
29/4 20:36:49
Bernt Ringqvist
Läs mer om Bernt Ringqvist